Büyükkayacık Mah. 516. Sok. No:10 Konya 5. Org. San. Bölg. Selçuklu/KONYA

Ürün Grupları

HAKKIMIZDA

Metalin Sevgi ile Buluşması

Sevgili Metal Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. yıllara dayanan üretim ve hizmet tecrübesiyle Konyada bulunan 30.000 metrekare açık, 15.0000 metrekare kapalı üretim alanı ve yenilenen yatırımları ile otomotiv parçaları ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Gerçekleştirdiği uluslararası standartlara uygun üretim ile hata oranı en düşük üretim hizmetlerini sunmayı amaçlıyor. Kendini sürekli olarak bir gelişim ve yenileşme içinde tutan firmamız, teknolojiyi alt yapısına kazandırma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Birçok otomotiv parçası ihtiyacını karşılayan firmamız otomotiv sektörünün güvenilen ismi olmak için özveri ile çalışmasını sürdürmektedir. Geçmişten gelen ve birikerek ilerleyen, genişleyen tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

appoinment-area

BİZE ULAŞIN

Müşterilerimizin Geri Bildirimleri

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyorlar

Kaliteli İşbirliği ve Hızlı Teslimat

“Firma ile iş yapmak gerçekten keyifli. Kaliteli parçalar, etkileyici bir müşteri hizmeti ve özellikle de hızlı teslimatları ile sık sık işbirliği yapıyoruz. Özellikle özel projelerimiz için sundukları çözümlerle her zaman memnun kalıyoruz. İşlerimizin akışını güçlendiren bir iş ortağı oldular.”

Inovasyon ve Teknolojiye Yatırım

“Firma tarafından sunulan parçaların teknolojik mükemmeliği gerçekten etkileyici. İnovatif yaklaşımları ve endüstri teknolojisinde daima öncü olma taahhütleri, işbirliğimizde önemli bir rekabet avantajı sağlıyor. İhtiyaçlarımıza uygun yüksek kaliteli çözümler sunma konusundaki sürekli çabalarını takdir ediyoruz.”

Stratejik Ortaklık ve Güvenilirlik

“Bu firma ile kurduğumuz stratejik işbirliği sayesinde, tedarik zincirimizdeki güvenilirliği ve esnekliği artırdık. Firma, müşteri odaklı bir yaklaşıma sahip olmasıyla birlikte, stratejik hedeflerimize ulaşmamızda bize yardımcı oldu. Güvenilir bir iş ortağı olarak tavsiye ederim.”

Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçin

20 Yılı Aşkın Tecrübe, Uzman Ekip, Hızlı Üretim

Bizden Haberler

MY CART (3 ITEMS)

product-thumb
Construct Map
Green / XL
3 × $198.00
product-thumb
Bridge product
Green / XL
2 × $88.00
product-thumb
Labour helmet
Green / XL
1 × $289.00
SPENT $199.00 MORE FOR FREE SHIPPING TOTAL: $556 PROCEED TO CHECKOUT VIEW CART